PRAGUE

REALIZACJA PROJEKTU- NADZÓR AUTORSKI

Nadzór autorski: więcej o usłudze premium

Nadzór autorski jest to usługa premium, która polega na profesjonalnym i rzetelnym wsparciu architekta na etapie realizacji projektu. Skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. W biurze projektowym Hirszberg przejmujemy na życzenie klienta całkowitą kontrolę nad pracami wykończeniowymi oraz koordynację procesu zarządzania zamówieniami. Dzięki temu wdrażanie projektu przebiega zdecydowanie sprawniej i efektywniej.

Nadzór autorski prowadzony przez wykwalifikowanego architekta pozwala uniknąć niepotrzebnych błędów, które mogą pojawić się podczas realizacji projektu. Do tego architekt sprawuje kontrolę nad budżetem projektowym, aby prace wykończeniowe były wykonane zgodnie z planem i ustalonym harmonogramem.

Wszelkie zmiany na etapie realizacji projektu muszą zostać najpierw przeanalizowane i zaakceptowane przez architekta odpowiedzialnego za nadzór autorski.

Zakres prac nadzoru autorskiego i cena ustalane są indywidualnie.

Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu nadzorowi autorskiemu powstanie wnętrze w najdrobniejszych szczegółach będące odzwierciedleniem wizualizacji projektowej.