Nasza pracownia

Zgromadziliśmy wokół siebie zespół, który składa się z profesjonalnych, kreatywnych architektów wnętrz i wykwalifikowanych wykonawców: konstruktorów, branżystów oraz projektantów mebli. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna umożliwia tworzenie oraz realizację projektów wnętrz premium. Wnętrz pięknych, luksusowych, funkcjonalnych i niebywale komfortowych.

Nazywam się Anna

Anna Hirszberg. Jestem założycielką i właścicielką biura projektowego i prawdziwą pasjonatką architektury. Stosuję nowoczesne rozwiązania technologiczne w projektowaniu wnętrz. Odważnie łączę naturalne materiały z różnymi kompozytami. Traktuję geometrię jako sztukę prostych brył i doskonałych proporcji.

Jako zespół, w codziennej pracy specjalizujemy się w projektowaniu oraz aranżacji ekskluzywnych wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tworzymy formy i konstrukcje, które wyglądają często tak, jakby we wnętrzach prawa fizyki były jedynie uprzejmą sugestią.

Czy przemawia przez nas zbyt duża pewność siebie? Nie. To jest nic innego jak wiara w nasze umiejętności, wiara w piękne wnętrza i wiara w sukces. Spod naszych rąk wychodzą projekty wnętrz, które zachwycają wysoką jakością wykonania oraz cieszą niebanalną estetyką i funkcjonalnością przez wiele lat.

Co nas wyróżnia?

Dobre relacje z Klientami to dla nas przyjemny obowiązek. Kształtujemy relacje partnerskie już od pierwszej wiadomości mail, pierwszej rozmowy telefonicznej czy pierwszego spotkania. Opierają się one na zachowaniu transparentności i klarowności.

Uważnie słuchamy Twoich potrzeb i oczekiwań. Pomaga nam to później w projektowaniu klasycznych, eleganckich, a przy tym ponadczasowych wnętrz!

Poinformujemy Cię o zakresie prac i terminów ich realizacji. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące projektu, zawsze jesteśmy dostępni.  Dla nas nie ma niedomówień. Liczy się jedynie otwarty i konstruktywny dialog z Tobą. Dzięki takiej współpracy tworzymy wnętrza, w których się rozkochasz.