PRAGUE

O FIRMIE

Biuro projektowe, czyli renomowani projektanci wnętrz

Biuro projektowe Hirszberg tworzą doświadczeni, wykwalifikowani i niezwykle uzdolnieni ludzie. Zgromadziliśmy wokół siebie zespół, który składa się z profesjonalnych, kreatywnych architektów wnętrz i wykwalifikowanych wykonawców: konstruktorów, branżystów oraz projektantów mebli. Wzajemna wymiana wieloletniego doświadczenia i wiedzy technicznej umożliwia tworzenie oraz realizację projektów wnętrz premium, czyli wnętrz pięknych, luksusowych, funkcjonalnych i niebywale komfortowych.

Anna Hirszberg, założycielka biura projektowego i prawdziwa pasjonatka architektury, kieruje się filozofią pracy, która nastawiona jest na stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w projektowaniu wnętrz. Wyróżnia ją także szacunek do natury i odważne podejście do łączenia naturalnych materiałów z różnymi kompozytami oraz rozumienie geometrii jako sztuki prostych brył i doskonałych proporcji.

W biurze projektowym Anny Hirszberg specjalizujemy się w projektowaniu oraz aranżacji ekskluzywnych wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tworzymy formy i konstrukcje, które wyglądają często tak, jakby we wnętrzach prawa fizyki były jedynie uprzejmą sugestią. Czy przemawia przez nas zbyt duża pewność siebie? Nie, to jest nic innego jak wiara w nasze umiejętności, wiara w piękne wnętrza i wiara w sukces. Spod naszych rąk wychodzą projekty wnętrz, które zachwycają wysoką jakością wykonania oraz cieszą niebanalną estetyką i funkcjonalnością przez wiele lat.

Dlaczego warto wybrać biuro projektowe Hirszberg?

Dobre relacje z klientami w biurze projektowym Hirszberg są przyjemnym obowiązkiem – w końcu klienci oddają w ręce profesjonalnych i doświadczonych architektów wnętrz kreację wymarzonego miejsca na ziemi. Kształtujemy relacje partnerskie z klientami już od pierwszego e-mail, pierwszej rozmowy telefonicznej czy pierwszego spotkania. Opierają się one na zachowaniu transparentności i klarowności. Uważne słuchanie potrzeb i oczekiwań klientów pomaga nam później w projektowaniu klasycznych, eleganckich, a przy tym ponadczasowych wnętrz!

Zawsze informujemy klienta o zakresie prac i terminów ich realizacji. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące projektu, to zostają one szybko rozwiane. Dla nas nie ma niedomówień. Liczy się jedynie otwarty i konstruktywny dialog z klientem. Dzięki takiej współpracy tworzymy wnętrza, w których można się rozkochać.

Projektowanie przestrzeni jest to złożony proces, który opiera się na konstruktywnej współpracy między architektem a klientem. Składa się z trzech etapów współpracy i po zakończeniu każdego z nich na bieżąco wprowadzane są poprawki.

Zlecenie powierzone w nasze ręce realizujemy konsekwentnie i z zaangażowaniem, zapewniając naszym klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Prowadzimy proces projektowania wnętrz – rozpoczynając od poznania potrzeb i wizji klienta poprzez stworzenie niepowtarzalnej koncepcji i wizualizacji wnętrza, wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej aż po nadzór autorski nad realizacją projektu oraz przepływem materiałów w procesie zaopatrzenia. Dopieszczamy ostatnie detale w ramach rozszerzonej usługi, zanim jeszcze oddamy zaprojektowaną przestrzeń klientowi.

ETAPY WSPÓŁPRACY


Przygotowanie układów funkcjonalnych
Eleganckie i komfortowe wnętrze to przestrzeń, w której królują design i funkcjonalność. Jedynie ich umiejętne połączenie pozwala rozplanować przestrzeń tak, aby była idealnie wykorzystana. Elementami niezbędnymi przy każdym projekcie są odpowiednio zaaranżowane wnętrza, zgodnie z potrzebami klienta, zachowanie norm bezpieczeństwa oraz wysoka dbałość o detale realizowanego projektu. Przestrzeń wzbogacona o harmonię i ład cieszy nie tylko oko, ale również serce. Jej piękno kryje się również w detalach, które sprawiają, że całość staje się urokliwa i porywająca

Tworzenie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz
Kształtowanie wnętrz to praca twórcza, która poparta jest wiedzą z zakresu projektowania i aranżacji przestrzeni oraz zasad doboru wzorów, kolorów i faktur. Opracowaną koncepcję wnętrza przedstawiamy w formie trójwymiarowej wizualizacji. Już na etapie projektu klient może zobaczyć, jak zaaranżowana przestrzeń będzie sie prezentować.

Sporządzenie dokumentacji technicznej
Dokładnie i profesjonalnie sporządzona dokumentacja techniczna umożliwi realizację zaawansowanych prac związanych z wykończeniem zaprojektowanego wnętrza. Rysunki, czyli rzuty i przekroje wnętrz wykonujemy sumiennie oraz w zgodzie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem. Dzięki temu realizacja projektu wnętrz przebiega sprawnie i terminowo bez zbędnych przeszkód.

Sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem
Powierzenie nadzoru autorskiego doświadczonemu i kompetentnemu architektowi wnętrz to idealne rozwiązanie, które zapewni wykonanie inwestycji zgodnie z projektem. To też wielka oszczędność czasu i stresu dla wymagających klientów, którzy chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Koszt nadzoru autorskiego zawsze ustalany jest indywidualnie.