PRAGUE

PRZYGOTOWANIE WIZUALIZACJI

Wizualizacja projektu, czyli widok wnętrza w perspektywie

Wizualizacja projektu to odzwierciedlenie w sposób rzeczywisty i naturalny pomysłu, jaki powstał podczas pierwszego etapu: „Przygotowanie układów funkcjonalnych”. Za jej wykonanie w biurze projektowym Hirszberg są odpowiedzialni profesjonalni architekci, którzy są nie tylko kreatywni, ale także mają ogromną wiedzę techniczną i doskonałe umiejętności z zakresu projektowania. Tworzą oni ekskluzywne, oryginalne i harmonijne projekty wnętrz, które oddają charakter domowników i odpowiadają na ich potrzeby.

Dlaczego wizualizacja projektu jest taka ważna?

Wizualizacja projektu umożliwia spersonalizowanie pomieszczenia, czyli dopasowanie stylu i jego funkcji w stopniu maksymalnym do potrzeb klienta. Dzięki wizualizacji projektu klient zobaczy jeszcze przed remontem, jak jego wnętrze będzie się prezentować – czy wszystkie elementy pomieszczenia współgrają ze sobą oraz tworzą oryginalną i luksusową kompozycję. Na tym etapie może on ocenić profesjonalną prezentację wnętrza pod kątem różnych aspektów (m.in. estetyki, wartości użytkowej, kolorystyki, detali) i wprowadzić ewentualne zmiany. Wizualizacja projektu ułatwia ostateczny wybór materiałów i kolorystyki pomieszczeń oraz rozmieszczenie mebli według zasad ergonomii.

Wizualizacja projektu to także źródło wiedzy dla fachowców zaangażowanych w projekt – elektryka, glazurnika, stolarza i innych. Zawiera ona cenne informacje dotyczące idei kompozycji projektu, niezbędnej do prawidłowego wykonania projektu wnętrz.