Sprawdź nasze realizacje

Kliknij wybraną realizację aby zobaczyć więcej zdjęć

Zainteresowała Cię nasza strona ?

Jak działamy

Dlaczego warto nas wybrać

Kilka słów o naszej pracowni :

Wykonujemy projekty wnętrz domów, mieszkań oraz obiektów komercyjnych

Hirszberg Pracownia Architektoniczna to autorska pracownia projektowa Anny Hirszberg, specjalizująca się w projektowaniu wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Nowoczesna, odważna i nastawiona na stosowanie nowych technologii filozofia pracy, zawsze widoczna jest w naszych projektach. Doceniamy i znamy naturalne materiały, nie boimy się też łączyć ich z nowoczesnymi kompozytami. Rozumiemy geometrię brył, a projektowane przez nas formy i konstrukcje często wyglądają, jakby w domu klienta prawa fizyki były tylko uprzejmą sugestią. I wszystko działa, świetnie wygląda, zachwyca estetyką.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Co nas wyróżnia :

NASZE CIEKAWE PROJEKTY I REALIZACJE

Nasza praca jest naszą pasją !

Opinie o naszej pracowni :

Oni pokochali nasze projekty - teraz czas na Ciebie

Z przyjemnością piszę recenzję, ponieważ jestem bardzo zadowolony z realizacji 🙂 Wszystko skrupulatnie dobrane, dokładnie wytłumaczone dlaczego, (nawet największym laikom). Pani Ania jest Magikiem - codziennie jak otwieram drzwi do mieszkania, widzę efekty (a będą jeszcze lepsze!:)) Polecam serdecznie!

Radek Puchalski - źródło Facebook

Jeśli szukasz nowoczesnych, pieknych i funkcjonalnych projektów, a do tego zależy Tobie na profesjonalnej i szybkiej realizacji to polecam! Jak dla mnie No.1 ! Polecam wszystkim moim klientom i znajomym, a samej firmie życzę dalszych sukcesów i rozwoju.

Bartek Brela - źródło Facebook

wszystkie realizacje na najwyższym poziomie!

Mateusz Ziemba - źródło Facebook